Anunt pentru emiterea acordului de mediu pentru proiectul „Extindere Corp C4 în cadrul Spitalului Clinic cu un corp P+4E pentru secția recuperare neurologică” (PT, detalii de execuție, verificare tehnică de calitate a PT și a DE, asistență tehnică din partea proiectantului)”
Publicat: 4 martie 2020, 12:51, Actualizat: 4 martie 2020, 12:51

Municipiul Craiova, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Extindere Corp C4 în cadrul Spitalului Clinic cu un corp P+4E pentru secția recuperare neurologică” (PT, detalii de execuție, verificare tehnică de calitate a PT și a DE,  asistență tehnică din partea proiectantului) propus a fi amplasat în Municipiul Craiova, str. Calea București, nr. 99, județul Dolj. Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Dolj, strada Petru Rareș, nr. 1, și la sediul Primăriei Municipiului Craiova, str. A.I. Cuza nr. 7, în zilele de luni până joi între orele 8,00-16,30 și vineri între orele 8,00-14,00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Dolj, str. Petru Rareș, nr. 1.