Politica Urbană a României
Anunt acord de mediu pentru proiectul - „Construire pasaj pe str. Gârleşti (la intersecţie cu calea ferată)”
Publicat: 16 iulie 2020, 14:20, Actualizat: 16 iulie 2020, 14:20

„Municipiul Craiova, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Construire pasaj pe str. Gârleşti (la intersecţie cu calea ferată)”, propus a fi amplasat în judeţul Dolj, municipiul Craiova, str. Gârleşti, la trecerea peste calea ferată de la Halta Bordei.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Dolj, strada Petru Rareş, nr.1, şi la sediul Primăriei Municipiului Craiova, din strada A.I. Cuza, nr.7, în zilele de luni până joi, între orle 800 – 1600 şi vineri între orele 800 – 1400.

Observaţiile publicului se primesc la sediul APM Dolj, strada Petru Rareş, nr.1.”