Acte utile
Consultare publică
Contact
Craiova CityApp
Politica Urbană a României
Primăria »
Audienţe
Program audienţe
Publicat: 29 octombrie 2014, 23:14, Actualizat: 2 martie 2020, 12:45

Marți, ora 10.00 » Viceprimar Adrian Cosman

Competențe:

- Fond Locativ şi Control Asociaţii de Proprietari;

- Impozite şi taxe;

- Directia Baze Sportive si Agrement Craiova

- Căminul pentru Persoane Vârstnice Craiova;

- Opera Romana Craiova;

- Teatrul pentru Copii şi Tineret „Colibri”
 
Marți, ora 14.00 » Administrator Durle Dumitru Cosmin
- Directia Servicii Publice
- R.A.T. SRL;
- S.C. Piete şi Târguri Craiova S.R.L.
- S.C. Salubritate Craiova S.R.L;
- R.A.A.D.P.F.L. Craiova;
- S.C. Termo Craiova S.R.L;
- Compania de Apă Oltenia.
 
 

Miercuri ora 09:30 »Primar Mihail Genoiu

Competențe:

- Patrimoniu;

- Investiţii;

- Politia Locala

 

Miercuri si joi ora 14:00 »Viceprimar  Stelian Baragan

 

Direcţia Urbanism şi Amenajarea Teritoriului

Serviciul Registrul Agricol;

- Directia Generala de Asistenta Sociala Craiova

- Filarmonica „Oltenia” Craiova;

- Ansamblul Folcloric „Maria Tănase”;

- Casa de Cultură „Traian Demetrescu”.

 

Joi ora 09:00 » Secretar Nicoleta Miulescu

Competențe:

- Evidenta persoanelor;

- Administratie publica locala;

- Autoritate tutelara

- Arhiva

 

Joi ora 11:00 » Romeo Tiberiade

- Consilier pe problemele romilor din  municipiul Craiova

 

 

Vineri ora 12:00 » Arhitect sef Gabriela Miereanu

 

 

 

Program audienţe -Consilieri municipali -martie - 2020

 

Nr. crt

Nume şi prenume

Data

Ora

1

DUMITRACHE SILVIU

Luni 2 -  martie

15:00

2.

GODINEL MANUELA

Marţi 3 - martie

16:00

3.

NICOLI MARIN

Miercuri 4 -  martie

18:00

4.

VOICU DOREL

Joi 5 - martie

15:00

5.

UNGUREANU ADRIANA

Vineri 6 - martie

14:00

6.

RADU MARIN TRAIAN

Luni 9 -  martie

12:00

7.

OTOVESCU DUMITRU

Marţi 10-  martie

12:00

8.

PREDESCU BIANCA

Miercuri 11 - martie

15:00

9.

VASILE MARIAN

Joi 12 - martie

14:00

10.

MARINESCU RADU

Vineri 13 - martie

14:00

11.

DINDIRICA LUCIAN

Luni 16 -  martie

12:00

12.

COSTIN ALEXANDRU

Marţi 17 -  martie

16:00

13.

CAPLEA DORU

Miercuri 18- martie

14:00

14.

MANESCU DUMITRU

Joi 19 - martie

14:00

15.

MIHAI MARIUS

Vineri 20 - martie

14:00

16.

FLAVIUS SIROP

Luni 23 -  martie

16:00

17.

BETIU ALEXANDRU

Marţi 24- martie

15:30

18.

POMANĂ GHEORGHE

Miercuri 25- martie

16:30

19.

PANCU FLORENTINA

Joi 26 - martie

16:00

20.

RADU ROMEO TITUS

Vineri -27 martie

14:00

21.

DIACONU DAN

Luni – 30 martie

15:00

22.

NICOLICEA ROMULUS

Marţi – 31 martie

16:30

 


           

                

Înscrierile la audienţe se fac la sediul primăriei din str. A. I. Cuza, nr. 7, în fiecare zi, de luni până joi, între orele 08:00 – 16:00

 

Prezenta la audienta se face dupa confirmarea inscrierii si comunicarea datei respectiv orei desfasurarii acesteia.