Acte utile
Consultare publică
Bugetare participativa
Contact
Primăria »
Audienţe
Program audienţe
Publicat: 29 octombrie 2014, 23:14, Actualizat: 30 ianuarie 2020, 16:02

Marți, ora 10.00 » Viceprimar Adrian Cosman

Competențe:

- Fond Locativ şi Control Asociaţii de Proprietari;

- Impozite şi taxe;

- Directia Baze Sportive si Agrement Craiova

- Căminul pentru Persoane Vârstnice Craiova;

- Opera Romana Craiova;

- Teatrul pentru Copii şi Tineret „Colibri”
 
Marți, ora 14.00 » Administrator Durle Dumitru Cosmin
- Directia Servicii Publice
- R.A.T. SRL;
- S.C. Piete şi Târguri Craiova S.R.L.
- S.C. Salubritate Craiova S.R.L;
- R.A.A.D.P.F.L. Craiova;
- S.C. Termo Craiova S.R.L;
- Compania de Apă Oltenia.
 
 

Miercuri ora 09:30 »Primar Mihail Genoiu

Competențe:

- Patrimoniu;

- Investiţii;

- Politia Locala

 

Miercuri si joi ora 14:00 »Viceprimar  Stelian Baragan

 

Direcţia Urbanism şi Amenajarea Teritoriului

Serviciul Registrul Agricol;

- Directia Generala de Asistenta Sociala Craiova

- Filarmonica „Oltenia” Craiova;

- Ansamblul Folcloric „Maria Tănase”;

- Casa de Cultură „Traian Demetrescu”.

 

Joi ora 09:00 » Secretar Nicoleta Miulescu

Competențe:

- Evidenta persoanelor;

- Administratie publica locala;

- Autoritate tutelara

- Arhiva

 

Joi ora 11:00 » Romeo Tiberiade

- Consilier pe problemele romilor din  municipiul Craiova

 

 

Vineri ora 12:00 » Arhitect sef Gabriela Miereanu

 

 

 

Program audienţe -Consilieri municipali - februarie - 2020

 

 

Nr. crt

Nume şi prenume

Data

Ora

1

DUMITRACHE SILVIU

Luni 3 -  februarie

15:00

2.

GODINEL MANUELA

Marţi 4 -februarie

16:00

3.

NICOLI MARIN

Miercuri 5 -  februarie

18:00

4.

VOICU DOREL

Joi 6 - februarie

15:00

5.

UNGUREANU ADRIANA

Vineri 7 - februarie

14:00

6.

RADU MARIN TRAIAN

Luni 10 -  februarie

12:00

7.

OTOVESCU DUMITRU

Marţi 11- februarie

12:00

8.

PREDESCU BIANCA

Miercuri 12 - februarie

15:00

9.

VASILE MARIAN

Joi 13 - februarie

14:00

10.

MARINESCU RADU

Vineri 14 - februarie

14:00

11.

DINDIRICA LUCIAN

Luni 17 -  februarie

12:00

12.

COSTIN ALEXANDRU

Marţi 18 -  februarie

16:00

13.

CAPLEA DORU

Miercuri 19- februarie

14:00

14.

MANESCU DUMITRU

Joi 20 - februarie

14:00

15.

MIHAI MARIUS

Vineri 21 - februarie

14:00

16.

FLAVIUS SIROP

Luni 24 -  februarie

16:00

17.

BETIU ALEXANDRU

Marţi 25-februarie

15:30

18.

POMANĂ GHEORGHE

Miercuri 26- februarie

16:30

19.

PANCU FLORENTINA

Joi 27 - februarie

16:00

20.

RADU ROMEO TITUS

Vineri -28 februarie

14:00

 


             

                

Înscrierile la audienţe se fac la sediul primăriei din str. A. I. Cuza, nr. 7, în fiecare zi, de luni până joi, între orele 08:00 – 16:00

 

Prezenta la audienta se face dupa confirmarea inscrierii si comunicarea datei respectiv orei desfasurarii acesteia.